ASIOINTILINJAN reitti ja aikataulu 5.6.–7.8.2019

Arkikeskiviikkoisin ajettavan ASIOINTILINJAN reitti ja aikataulu 5.6.–7.8.2019

Meno

  • 8:00 Riitiala
  • 8:10 Tuhkurinperä
  • 8:20 Mansoniemi
  • 8:30 Koveranta
  • 8:40 Pukara
  • 8:50 Jylli ( Salavantien ja Jyllintien risteys )
  • 9:00 Kilvakkala
  • 9:10 Vatula
  • 9:15 Vatsiainen
  • 9:20 Komppi
  • 9:30 Keskusta

Paluulähtö keskustasta klo 13:00 ja Kompista klo 13:05

Liikennöitsijä TilausliikenneTimo Tuomisto Ky, puh. (03) 558 9000