Kyläseuran hallitus

KYLÄSEURAN HALLITUKSEN JÄSENET 2019:

Puheenjohtaja:
Ari Tiensuu
ari.tiensuu8@gmail.com
p. 040 969 3690

Varapuheenjohtaja:
Kari Huikuri
kari.huikuri@ippnet.fi
p. 040 063 5420

Sihteeri, rahastonhoitaja:
Keijo Pakula
keijo.pakula@hotmail.fi
p. 040 174 0094

Muut jäsenet:

Juhani Haveri
juhani.haveri@ippnet.fi
p. 044 294 4540

Annukka Tiensuu
nunnukka73@gmail.com
p. 045 848 8476

Saara Jokinen
saara_jokinen@hotmail.com
p. 040 833 7512

Janne Virtanen
yliupari@gmail.com
p. 040 582 4707

Tero Sourala
tero.sourala@gmail.com
p. 050 439 9767

Waltteri Tiensuu
tiensuuwaltteri@gmail.com
p. 041 576 2895

 

Jäsenmaksut vuodelle 2019:
henkilöjäsen 10€
perhejäsen 15€
yhteisöjäsen 25€.

Jäsenmaksu maksetaan kyläseuran tilille:
Luhalahden kyläseura ry FI 49 4503 1150 0008 93.

TERVETULOA MUKAAN TOIMINTAAN!