Skip to content

Nuorisotyötä tekevät yhdistykset

Nuorisotyötä tekevät yhdistykset ja tahot

Huom! Puuttuuko listalta sinun järjestösi tai onko järjestösi yhteystiedot muuttuneet?

Ota yhteyttä Eveliina Lindstedt
p. 044 7301224
eveliina.lindstedt@ikaalinen.fi

*********************

Ikaalisten 4H-Yhdistys ry

http://www.4h.fi/ikaalinen

Toiminnanjohtaja Heidi Purojärvi

Pyhäjärvenkatu 8, 39500 Ikaalinen p.0400 778 979

ikaalinen@4h.fi

*********************

Mannerheimin Lastensuojeluliiton Ikaalisten Yhdistys ry

yhteydenotot sähköpostitse:
ikaalisten.yhdistys@mll.fi

http://ikaalinen.mll.fi

Perhekahvila Toimitila Peukaloinen Oikotie 2-4, 39500 Ikaalinen

tykkää Facebookissa MLL Ikaalinen

***********************

Ikaalisten nuoriso-orkesteri

ino.ikaalinen@gmail.com

************************

Ikaalisten NMKY

Toiminnanjohtaja Mikko Nisukangas p.408208028

Ikaalisten NMKY Facebookissa

************************

SPR:n Ikaalisten osasto ry

Reijo Leppänen puheenjohtaja

p. 0440 587 087

reijo.leppanen@ippnet.fi

************************

Ikaalisten Korpi-Kotkat ry

Lippukunnanjohtaja Hanna Anttila

p.040 5742340

************************

Ikaalisten seurakunnan Nuorisotyö

Nuorisotyönohjaaja Sara-Pauliina Aho

p. 044 744 0043

sara-pauliina.aho@evl.fi

IG: @ikasrknuoret
Snäppi: sapanuorisotyo

************************

Ikaalisten vapaaseurakunnan Nuorisotyö

Nuortenillat, Nuorisokahvila, leirit

http://www.vaho.fi

Ilkka Klinga 050 063 0960  ilkka.klinga@gmail.com

************************

Ikaalisten Helluntaiseurakunnan Nuorisotyö

Helluntaiseurakunta Vanha Tampereentie 31, 39500 Ikaalinen

Alvari Stenroth 044 2944 273  alvari.stenroth@gmail.com

**************************

Ikaalisten seudun Kennelkerho ry

https://www.iskk.fi/

**************************

Luhalahden Nuorisoseura ry

Harri Majamäki puheenjohtaja p.0505846020 

luhalahdenns@gmail.com

Facebook: Luhalahden Nuorisoseura Ry